پویا تنها مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی در زمینه درمان مصرف هروئین

هروئین ماده مخدر و  بشدت اعتیاد آور است که در گروه مواد مخدر طبقه بندی می شود. این ماده خطرناک علایمی  شامل خواب آلودگی، گیجی، پوست خشک، خارش، خشکی دهان، سفتی شکم و احساس سرخوشی ناشی از مسمومیت مغزی می دهد. مرکز درمان بستری و بازتوانی پویا با بهره گیری از علم روز و متخصصین بنام روانپزشکی و درمان اعتیاد، بیماران مبتلا به هروئین را با بهره گیری از روشهای درمانی علمی تحت سم زدایی قرار می دهد. این مرکز از معدود مراکزی است که موفق به کنترل عوارض مصرف مواد مخدر در بیماران مصرف کننده هروئین شده است. 

از علایم خطرناک مصرف این ماده خطرناک اوردوز یا مسمویت شدید ناشی از مصرف ناگهانی و مقدار زیاد این ماده می باشد که متاسفانه در بسیاری موارد منجر به مرگ بیماران می گردد. همچنین بسیاری از این بیماران به سایر بیماریها و اختلالات روانپزشکی و روانشناسی هستند که در صورت عدم تشخیص و درمان علاوه بر مشکلات دیگر باعث عود مصرف نیز می گردد و برای همین لازم است بیماران در طی درمان و بعد از آن  توسط متخصصین دارای تجربه بررسی و تحت درمان قرار بگیرند. 

شاید بتوان گفت مهمترین ویژگی این مرکز با حضور متخصصان مجرب، شناسایی و درمان کلیه عوامل زمینه ساز احتمالی در بیماران مبتلا است. 

لازم به ذکر است این مجموعه از معدود مراکز استان البرز است که با رویکردی علمی به درمان این بیماران می پردازد. این عوارض در اثر مصرف بیش از حد یا طولانی مدت در افراد ایجاد می‌گردد و نیازمند مراقبتهای خاص پزشکی و روانپزشکی می‌باشد. 

هروئین یکی از اعتیاد آورترین مواد مخدر و بطور کلی مواد در جهان است.

مرکز پویا این افتخار را دارد که با حضور روانپزشکان بنام و دارای تجربه در این حوزه کلیه این اختلالات و بیماریها را نیز تحت پوشش درمانی خود قرار می دهد. 

 

 هروئین

 

 

لطفا پیام خود را ارسال کنید.

با ما در واتس اپ به صورت مستقیم در ارتباط باشید.
Close and go back to page
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ میباشد

منو